Üyelik-Gizlilik-Güvenlik

             Alışverişlerini güvenli bir internet ortamı içinde rahatça yapmanızı sağlamak için "Türkiyenin güvenli ödeme altyapı sağlayıcısı "İyzico"ile anlaşmalıyız.Ödemelerinizi gönül rahatlığı ile korumalı alışveriş kapsamında gerçekleştirebilirsiniz.https://www.iyzico.com/kendim-icin/korumali-alisveris

                Güveninizin değerini biliyoruz; bu nedenle kişisel bilgilerinizi yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için üst düzeyde özen göstermektedir.

           Sadece alışveriş yaptığınız anda kullanılan kredi kart numaranızı biz de bilmeyiz. Kredi kartı bilgilerinin üye kaydıyla ilgisi bulunmamaktadır. Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece siz ve bankanız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden geçmeden işlem görür. Kredi kartınız sizin ile bankanız arasında bir sırdır.
 

   Siparişlerde ve diğer hizmet taleplerinde bilgilerinizin kullanılması

            Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

         Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve gerektiği durumlarda kullanıcının kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

           Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız
düşünülerek bir takım bilgiler, sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.  

 Kullanıcılar  www.axcesi.com adresinde “Hesabım” başlığı altından da  aboneliklerini iptal edebilirler.

           Axcesi Tasarım her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyelerin üyeliğini silme, üyelik şartlarını değiştirme, üyelere ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Axcesi Tasarım 'ın hiçbir sorumluluğu yoktur.

             Üye olabilmek için reşit olmak, tüzel kişi üyeler için tüzel kişiyi temsil ve ilzam etmeye yetkili olmak gerekmektedir.

             Üye, Axcesi Tasarımnın yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmakla yükümlü olduğu durumlar içersinde, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde kullanıcılara ait gizli/özel/ticari bilgileri resmi makamlara açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple kendisinden her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul eder.

 

Yukarı git