Üyelik-Gizlilik-Güvenlik

             Axcesi tasarım’ın ilkelerinden biri de  kullanıcıların alışverişlerini güvenli bir internet ortamı içinde rahatça yapmalarını sağlamaktır.

              İnternet sitemiz üzerinde kişisel bilgilerinizi girmenizin gerekli olduğu durumlarda, doldurulması zorunlu alan olarak belirtilen alanlar, talebinizi işleme almak için ihtiyaç duyduğumuz minimum kriterlerdir.

              Axcesi Tasarım olarak bize olan güveninizin değerini biliyoruz; bu nedenle kişisel bilgilerinizi yetkisiz kişilerin erişiminden korumak için üst düzeyde özen göstermektedir.

 

           Sadece alışveriş yaptığınız anda kullanılan kredi kart numaranızı biz de bilmeyiz. Kredi kartı bilgilerinin üye kaydıyla ilgisi bulunmamaktadır. Kredi kartı numaranız kesinlikle kaydedilmez. Sadece siz ve bankanız arasında olan bu işlem bizim sitemiz üzerinden geçmeden işlem görür. Kredi kartınız sizin ile bankanız arasında bir sırdır.
 

   Siparişlerde ve diğer hizmet taleplerinde bilgilerinizin kullanılması

 

            Alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, vs.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşılmayacaktır.

 

         Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve gerektiği durumlarda kullanıcının kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

           Hızlı ve kolay sipariş verebilmeniz, değerli zamanınızı aynı bilgileri tekrar tekrar girmek zorunda kalarak harcamamanız
düşünülerek bir takım bilgiler, sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili haberlerin size daha hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaktır.

         Axcesi Tasarım, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, kişisel bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, site'ye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel  bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Axcesi Tasarım’ın herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bilgilerinizin kampanya duyurusu için kullanılması

 

     Değişen temalı ürünlerimiz, indirim kampanyalarımız, özel promosyonlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

       Kullanıcılarımıza ait bilgileri dönem dönem yasal hükümlere uygun şekilde kendi kampanya, promosyon duyurularımızı bildirmek  amacıyla kullanabiliriz. Bu hususta özellikle de sunduğumuz ürün ve hizmetlerin ihtiyaçlarınıza yönelik olmasına önem veriyoruz. Her zaman kısa bir yazılı bildirim yaparak bilgilerinizin bu şekilde kullanılmasına itiraz edebilirsiniz.

          Dilediğiniz zaman  e-posta adresinizin, kullanılmasına verdiğiniz onayı geri alabilirsiniz. Kullanıcılar  www.axcesi.com adresinde “Hesabım” başlığı altından da  aboneliklerini iptal edebilirler.

          Kullanıcı, axcesi.com internet sitesine üye olurken verdiği kişisel ve diğer sair bilgilerin kanunlar önünde doğru olduğunu, Axcesi Tasarım 'nın bu bilgilerin gerçeğe aykırılığı nedeniyle uğrayacağı tüm zararları aynen ve derhal tazmin edeceğini beyan ve taahhüt eder.

           Axcesi Tasarım her zaman tek taraflı olarak gerektiğinde üyelerin üyeliğini silme, üyelik şartlarını değiştirme, üyelere ait dosya, belge ve bilgileri silme hakkı vardır. Üye işbu tasarrufu önceden kabul eder. Bu durumda, Axcesi Tasarım 'ın hiçbir sorumluluğu yoktur.Kullanıcılar Axcesi Tasarım web sitesi'ne  girmesiyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan yada dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul etmiş sayılır.

             Üye olabilmek için reşit olmak, tüzel kişi üyeler için tüzel kişiyi temsil ve ilzam etmeye yetkili olmak gerekmektedir.

             Üye, Axcesi Tasarımnın yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmakla yükümlü olduğu durumlar içersinde, resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde kullanıcılara ait gizli/özel/ticari bilgileri resmi makamlara açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple kendisinden her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul eder.

 

Yukarı git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır