İade-değişim

           Tüm ürünlerimiz kendi imalatımızdır ve paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir.Listelenen her uzunluk elimizde mevcuttur. Uzunluk-kısalık sorunu yaşamamak için seçimlerinizde dikkatli olunuz. İp ve cetvel yardımıyla istediğiniz uzunluğu tespit edebilirsiniz. Karar veremezseniz bize sorunuz.Ürünlerin iade oranını düşürmek için sizlere birçok ölçü, kordon, zincir seçeneği sunmaktayız.Standart ölçüler dışındaki uzunluk taleplerinizi bize bildiriniz, bir çözüm önerebiliriz.

           Siparişiniz kargoya verilmeden önce Axcesi Tasarım ile irtibata geçmeniz durumunda ek bir kargo ücreti ödemeden ürününüzü farklı bir ürün ile değiştirme yada iptal talep edebilirsiniz.

            Ürünler kargoya verildikten sonra da değişim ve iade talepleriniz olabilir, ancak bu durumda ek bir kargo ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz. İade yada değişim isteklerinizi bize bildirmelisiniz. Aras kargo şubelerinden "Birfatura" anlaşma numarasını vererek iadelerinizi indirimli olarak gönderebilirsiniz.

            İadelerin gönderileceği  adres : Suadiye mah. EminAliPaşa Caddesi 70/9 Kadıköy-İstanbul posta kodu :34740                          

            Kullanıcılar, ürünlerin faturası ile birlikte teslimat yapılmasını istediği adrese tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için Axcesi Tasarıma e-posta bildiriminde bulunulması gerekmektedir. Alıcıya veya 3. kişiye teslim edilen ürünlere ilişkin fatura aslının alt bölümündeki "iade bölümü" doldurularak  iadesi gereklidir. Ürünlerin ve belgelerin teslim alınmasını takiben 10 (on) iş günü içinde ürünlerin bedeli alıcıya iade edilir. İade edilen ürünlerin kargo bedeli alıcı tarafından karşılanır.

        İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise şirket veya şahıs firması iseniz, iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (Ürünün Birim Fiyatı + KDV) şeklinde kesilmelidir. Faturası kurumsal firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri ''İADE FATURASI'' kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.      

Yukarı git