İade-değişim

          Listelenen her uzunluk elimizde mevcuttur. Uzunluk-kısalık sorunu yaşamamak için seçimlerinizde dikkatli olunuz. İp ve cetvel yardımıyla istediğiniz uzunluğu tespit edebilirsiniz. Karar veremezseniz bize sorunuz.Ürünlerin iade oranını düşürmek için sizlere birçok ölçü, kordon, zincir seçeneği sunmaktayız.Standart ölçüler dışındaki uzunluk taleplerinizi bize bildiriniz, bir çözüm önerebiliriz.

           Siparişiniz kargoya verilmeden önce Axcesi Tasarım ile irtibata geçmeniz durumunda ek bir kargo ücreti ödemeden ürününüzü farklı bir ürün ile değiştirme yada iptal talep edebilirsiniz.

            Ürünler kargoya verildikten sonra da değişim ve iade talepleriniz olabilir, ancak bu durumda ek bir kargo ücreti  ödemek durumunda kalabilirsiniz. İade yada değişim isteklerinizi bize bildirmelisiniz. Aras kargo şubelerinden bizden alacağınız anlaşma numarasını vererek iadelerinizi indirimli olarak gönderebilirsiniz.

            İadelerin gönderileceği  adres : Bülent Sayın Suadiye mah. EminAliPaşa Caddesi 70/9 Kadıköy-İstanbul posta kodu :34740                          

         Faturası kurumsal firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri ''İADE FATURASI'' kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.      

Yukarı git