İade-değişim

               Siparişiniz kargoya verilmeden önce Axcesi Tasarım ile irtibata geçmeniz durumunda ek bir kargo ücreti ödemeden ürününüzü farklı bir ürün ile  değiştirme  talep  edebilirsiniz.

            Ürünler kargoya verildikten sonra da değişim ve  iade talepleriniz olabilir, bu durumda ek kargo ücretini ödemek durumunda kalabilirsiniz.İade kargolarınızı anlaşmalı olduğumuz Sürat kargo (anlaşma : Bülent Sayın-Kadıöy/Suadiye şubesi) ile indirimli 7 tl kargo bedeli ödeyerek gönderebilirsiniz. 

           Cayma hakkı nedeniyle ürünlerin iade edilmesi durumunda ücret iadeniz kargo ve havale masrafları düşülerek yapılacaltır.

             İadelerin gönderileceği  adres : Sürat kargo suadiye şubesi : Suadiye mah. EminAliPaşa Caddesi 70/9 Kadıköy-İstanbul posta kodu :34740                   

                Kullanıcılar, ürünlerin faturası ile birlikte teslimat yapılmasını istediği adrese tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde Axcesi Tasarıma e-posta veya mektup, telgraf, bir sürekli veri taşıyıcısı-uzaktan erişim aracı ile yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir. Ürünlerin kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, alıcıya veya 3. kişiye teslim edilen ürünlere ilişkin fatura aslının aşağısındaki "iade bölümü" doldurularak  iadesi gereklidir. Ürünlerin ve belgelerin teslim alınmasını takiben 10 (on) iş günü içinde ürünlerin bedeli alıcıya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünlerin kargo bedeli alıcı tarafından karşılanır.

             385 sayılı Vergi Usul Kanunu genel tebliği uyarınca ürünlerin tamamının iade edilmesi işlemlerinde bireysel faturaların yani vergi mükellefi olmayan kullanıcılarımızın almış olduğunuz ürünleri iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeleri gerekmektedir. Firmamıza ait söz konusu faturanın alt kısmında bulunan iade bölümünde ürünleri iade edenin adı, soyadı, adresi ve imzası, iade edilen ürünlere ilişkin cins, miktar, birim fiyat ve tutar yazılmalıdır. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

           Faturada bulunan ürünlerin sadece bir kısmını iade etmeniz durumunda ise orijinal faturanın sadece ikinci nüshasının alt bölümde yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurup imzaladıktan sonra kaşeli asıl sizde kalacak şekilde 2.suret faturanın tamamını ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir.

        İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise şirket veya şahıs firması iseniz, iade faturası keserek birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı ve varsa kapıda ödeme ücreti dahil edilmeden (Ürünün Birim Fiyatı + KDV) şeklinde kesilmelidir. Faturası kurumsal firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri ''İADE FATURASI'' kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER:  Kullanıcının özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde kullanıcı cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, kullanıcının istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

Yukarı git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır