Kargo ve Teslimat

                                                                            KARGO-TESLİMAT

                  Axcesi Tasarım ürünlerinize bir an evvel kavuşmanız ve memnuniyetinizin artması için en hızlı şekilde hareket edecektir. Ürünlerin kargoya teslimatı siparişinizin ertesi ilk iş günü yapılacaktır.  Ürünler alıcının teslimat yapılmasını istediği adrese faturası ile birlikte yapılır. 

                  Cayma hakkı nedeniyle ürünlerin iade edilmesi durumunda ücret iadeniz kargo ücreti varsa kapıda ödeme ücreti ve havale masrafları düşülerek yapılacaltır. 

ALICININ SORUMLUKUKLARI:    Alıcının ürünleri kontrol hakkı ve sorumluluğu vardır. Talebiniz durumunda kargo firması elemanının tutanak tutma zorunluluğu vardır. Herhangi bir nedenle ürünlerin bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, satıcı ürünlerin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir.

İADE KARGO  :   İade-değişim  sayfamızda bulunmaktadır. İade adresimiz :Bülent Sayın  EminAliPaşa Caddesi 70/9 Kadıköy-İstanbul  posta kodu :34740

İade kargolarınızı anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile bizden alacağınız  kargo kodunu kullanarak indirimli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

          Cayma hakkı nedeniyle ürünlerin iade edilmesi durumunda ücret iadeniz kargo ücreti düşülerek yapılacaltır.

KARGO ADRESİNİZİ KONTROL EDİN !  : Satın alacağınız ürünün adresinize sorunsuz ulaşması için kargo adres bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun.

KARGO ÜCRETİ : Kargo ücreti Kdv dahil 27 tl dir. Satın almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri alıcılara aittir. Alışverişiniz tutarınız 200 tl ve üzerinde ise kargo ücretini biz karşılıyoruz. 

                   Siparişiniz kargoya verilmeden önce Axcesi Tasarım ile irtibata geçmeniz durumunda ek bir kargo ücreti ödemeden ürününüzü farklı bir ürün ile değiştirme talep edebilirsiniz. Ürünler kargoya verildikten sonra da değişim ve kısmi iade talepleriniz de olabilir, ancak bu durumda ek bir kargo ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz.

                  Teslim anında alıcının adresinde bulunmaması durumunda kargo firmasınca kayıt tutulacak, ve kargo şubesinde 3 gün bekletildiği halde alıcı tarafından teslim alınmaz ise satıcıya geri gönderilecektir. Bu durumunda satıcı, görevini tam ve eksiksiz olarak yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. Bu nedenle, kargonun satıcıya iade edilmesinden dolayı oluşan giderler alıcıya aittir.             

KARGOYU TESLİM ALIRKEN : Taşıma esnasında herhangi bir hasar oluşmuşsa kargo görevlisi tutanak tutmakla yükümlüdür. Eğer kargo görevlisi tutanak tutmuyorsa, kargo şubesinde kontrolünü sağlayarak teslim alabilirsiniz.

ADRESİNİZDE BULUNMAZSANIZ  : Kargo görevlisi adreste kimseyi bulamazsa, kargoyu şubeye geri getirir. Bu durumda kargonun alıcı ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından  şubeden alınması gerekmektedir. Kimsenin talebi olmazsa göndericiye iade edilir.

TÜRKİYE DIŞINA KARGO :Türkiye dışına kargo gönderimi Uygun fiyatlı olarak (9 $) yapılabilir. Hızlı uçak kargoso gönderi ücreti (15$ )

                                                                                              

Yukarı git