Telif hakları

             

              Sitenin yasal sahibi Axcesi Tasarım - Bülent Sayın olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Axcesi Tasarımın münhasır mülkiyetindedir.

              Axcesi.com internet sitesinde kullanılan paslanmaz çelik malzeme ile üretilen ürünler tasarım tescilli ürünlerdir.Axcesi Tasarımın resmi sitesi Axcesi.com veya Axcesi Tasarımın izin verdiği sitelerde teşhir edilebilir.Tasarımlar kopyalanıp farklı bir malzeme ile yapılmış olsa dahi tasarım tescilleri Axcesi Tasarım-Bülent Sayın tarafından yapılmıştır.      

             Bu sitede bulunan resim, tasarım, simge, grafik, fotoğraf ve görüntüler ile her türlü unsur sair sınaî ve fikri mülkiyet haklarına ilişkin bilgilerin korunmasına yönelik kanunlarla korunmaktadır.

           Sayfa düzeni ve sitenin sunumu Axcesi Tasarımın ya da Axcesi Tasarımın izin ve lisans aldığı kuruluşların mülkiyetindedir. İşbu sitedeki bilgilerin ya da site sayfalarına ilişkin her tür veritabanı, web sitesi, software-code'ların  html kodu ve diğer kodlar vs. ile site içeriğinde bulunan ürünlerin, tasarımların, resimlerin, metinlerin, görsel, işitsel vesair imgelerin, video kliplerin, dosyaların, katalogların ve listelerin kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayınlanması, online ya da diğer bir medya kullanılmak suretiyle gönderimi, dağıtımı, satılması yasaktır.

            Bu sitedeki bilgilerin kısmen kopyalanması, basılması, işlenmesi, dağıtılması, çoğaltılması, sergilenmesi ancak ticari olmayan kişisel ihtiyaçlar için ve Axcesi Tasarımın yazılı izni ile mümkündür.
 

Yukarı git