-Kadın Çelik Bileklik » Burç Bileklikler

2919B Oğlak burcu kordonlu çelik sembol burç bileklik

47.00 TL

34.88 TL

Kordonlu ip çelik uçlu bileklik. Ayarlı ince kordon. Farklı renkli kordon seçebilirsiniz. Metal parçalar çeliktir, kararmaz. Axcesi tasarım imalatıdır. Kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile üretilmiştir. Deri görünümlü ve kaliteli kordon kullanıyoruz. Yıkanabilir, uzun ömürlüdür, kararmaz, denize havuza girilebilir, ıslak kalabilir. Bakım gerektirmez.

Standart bilekler için 14-17 cm seçeneği daha kalın bilekler için 18-21 cm ölçü seçebilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Bilek ölçünüzü seçiniz:
Kordon - Renk seçiniz:
Yerli Üretim
Sepete Ekle

        Bilgi :   Kordonlu ip çelik uçlu bileklik. Ayarlı ince kordon. Farklı renkli kordon seçebilirsiniz. Metal parçalar çeliktir, kararmaz. Axcesi tasarım imalatıdır. Kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile üretilmiştir. Deri görünümlü ve kaliteli kordon kullanıyoruz. Yıkanabilir, uzun ömürlüdür, kararmaz, denize havuza girilebilir, ıslak kalabilir. Bakım gerektirmez.

Standart bilekler için 14-17 cm seçeneği  daha kalın bilekler için 18-21 cm ölçü seçebilirsiniz.

İlgili Ürünler

Yukarı git