-Kadın Çelik Bileklik » Çelik Bilezikler

803 Dal çelik bilezik

80.00 TL

65.50 TL

Axcesi tasarım dal model paslanmaz çelik bilezik.

Esneklik kazandırmak için yumuşatılmış çelik alaşımdır.Bileğinizin formuna uyacak şekilde eğebilirsiniz.Üzerinde kaplama olmadığından kırılma,çatlama,dökümle olmaz.Kesici kenar yoktur.Çelik takılarımızda kenar yumuşatmaları yapılmış çizici kesici kenarlar yuvarlatılmıştır.Yumuşatma işlemi aynı zamanda ürüne görsel estetik sağlamaktadır.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Yerli Üretim
Sepete Ekle
 
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
Malzeme : Paslanmaz çelik   Renk :Beyaz (Krom-inox)
              Axcesi tasarım imalatıdır .Ürünlerimiz tasarım tescilli modellerdir.Aynı modeli farklı bir yerde görürseniz lütfen bize bildiriniz.

               Kararma yapmaz , ter parfüm ,tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır.Paslanmaz çelik malzeme üzerinde kaplama yoktur .Parlaklığı kalıcıdır.

 

              İmal ettiğimiz tüm ürünler antialerjiktir. Alerjik etki,kızarıklık,kaşıntı yapmaz.Kanserojen etkisi yoktur.Çelik takılarımızdaki tüm parçalar (kanca ,zincir,halkalar) paslanmaz çeliktir.

Bakım: Bakım gerektirmez.Yıkanabilir,bulaşık süngerinin(scotch-brite)sert kısmını sürtmeyiniz.Islak kalmasında sakınca yoktur.Çizilmemesi için sert malzemelere sürtmeyiniz.

 

Sağlıklı takılar üretiyoruz...

 

 

 

 

PASLANMAZ ÇELİK SAĞLIKTIR   

14 Gün iade imkanı : 

Kredi kartı , Banka kartı , BKM Express , PayPal , Havale/EFT , PTT havale

 
 

 

Paslanmaz çelik teknolojik ilerlemeler sayesinde hayatımıza giren bir alaşımdır.Kullanım alanı geniştir.Uzun ömrü ve sağlıklı yapısı nedeniyle medikal sektörde de kullanılır.Sert bir alaşım olduğundan gelişmiş sistemler sayesinde işlenebilmektedir.Takı sektöründe altın ve gümüş gibi değerli maden olmasada antiallerjik yapısı ve birçok üstün özellikleri bakımından abiye ve spor kullanım tarzıyla tercih edilmektedir.
 
PASLANMAZ ÇELİK
KIRILMAZ , KARARMAZ
ALERJİ YAPMAZ , KANSEROJEN ETKİSİ YOKTUR
PARFÜM , TER VE DENİZ SUYUNDAN ETKİLENMEZ
HİJYENİKTİR YIKANABİLİR
DENİZE HAVUZA GİRİLEBİLİR
UZUN ÖMÜRLÜ , DAYANIKLIDIR

Ürünlerde kullandığımız zincir,kanca,klips,halka ve tüm birleştirme parçaları paslanmaz çeliktir.

 Ürünlerimizi herhangi bir aracı-toptancı olmadan fiyatlandırıyoruz. Üretici firmadan alışverişin bütün avantajlarını yaşayacaksınız.

Paslanmaz çelik kolyeler,çelik bileklikler ve diğer tüm çelik takılar dayanıklı,uzun ömürlüdür,denize havuza girilebilir.ıslakta kalsa kararmaz.Paslanmaz çelik antiaerjiktir,Alerji yapmaz.Kırılmaz,kararmaz,YIKANABİLİR.

 
 

 

İlgili Ürünler

Yukarı git