-Kadın Çelik Bileklik » Kadın Çelik Bileklikler

2987 2,5 mm Mor burgulu kordon bileklik

35.00 TL

26.10 TLMor burgulu kordon bileklik.Denize havuza girilebilir.Ter parfüm gibi ağartıcı etkenlerden etkilenmez.

Alerji yapmaz , yıkanabilir özelliktedir. Renk vermez..Tüm ürünlerimiz gibi garantilidir. Üründe kullanılan birleştirici halkalar paslanmaz çeliktir.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Bilek ölçünüzü seçiniz:
Yerli Üretim
Sepete Ekle
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
 

         Sağlıklı takılar tasarlayıp, sorunsuz kullanım amaçlıyoruz. Parfüm sıkabilir, denize girebilirsiniz. Tüm malzemeler zincir, kanca, uçlar, bağlantı halkaları kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üzerinde kaplama yoktur. Yıkanabilir, ıslak kalmasında sakınca yoktur. Kararmaz ve paslanmaz özelliktedir. En önemlisi alerjik etki yapmaz. Kızarıklık kaşıntı gibi sorunları ürünlerimizde yaşamazsınız. Antialerjiktir, kanserojen etkisi yoktur. Paslanmaz çelik hijyenik yapısı itibarıyla leke tutmaz. Terden, parfümden etkilenmez, tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır. Bakım gerektirmez. Kırılmaz, uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

      İstediğiniz uzunluğu seçebilirsiniz. Kordon ayarlıdır. Lastikli değildir. Bileğe yapışıp sıkmaz. Üzerindeki halkalar ile sıkılığını siz ayarlıyabiliyorsunuz. Gevşek yada dar olarak ayarlayıp kullanabilirsiniz. 14-17 cm standart ölçüdür 50-80 kilo arasına uygundur. Çocuklar için yada çok ince bilekler için uzun gelirse ucu kesilip çakmakla yakarak kısaltılabilir. 18-21 cm geniş bilekler yada erkekler içindir, Bilek ölçünüz net olarak 14-17 cm arası geliyorsa aynı aralıkta ölçüyü alabilirsiniz uzunluk-bolluk payı vardır.

        Takmadan önce sonuna kadar çekerek açınız. Taktıktan sonra topaklanmış yuvarlak uçtan çekerek kısaltabilirsiniz. Ucun sallanmaması için  çelik halkaların birini sağa diğerini sola ittiriniz.

Biz deri kordon kullanmıyoruz. Ürünlerimizde kullanmak için en iyi deriyi araştırdık, ancak görüştüğümüz ve numune aldığımız deri satan firmalar hiçbir garanti vermedikleri için deri kordon kullanmıyoruz.
 Biz ürünlerimizi parfüme, tere, denize dayanıklı diye sattığımızdan ve çeliğin kaybolmayan parlaklığı ile eskimiş görünümlü deriyi yakıştıramadığımızdan deri tercih etmiyoruz. Deniz suyuna ve tere dayanıklı, rengi değişmeyen, canlılığını koruyan  polyester içeriklli kılcal liflerle örülmüş kordon kullanıyoruz. Birçok renk seçeneği mevcut. Bayanlar için 1,3 mm ince 1,8 mm orta kalınlıkta ve erkek müşterilerimiz için 1,8 mm 2,35 mm kalınlıklar tercih edilmektedir. Tiftiklenmiyor, kopmuyor, renk vermiyor. Garanti vermedikleri  halde denediğimiz deri ürünlerde birkaç ay bile geçmeden deformasyon kaçınılmaz, hiçbir şekilde satın alındığı dönemki parlaklığı ve görüntüyü korumuyorlar. Deniz suyu özellikle tuz ve ter deriyi kavuruyor, solduruyor. Boyalarıda kalıcı değil.

   “ En önemli değerimiz müşterimiz “ 

                                                                                                          aXcesi

       

Sağlıklı takılar üretiyoruz....

 

 

 

 

 

 

14 Gün iade imkanı : Axcesi Tasarım iade etmek istediğiniz ürünleri 14 gün içinde iade edebileceğinizi garantiler.

Kredi kartı , Banka kartı , BKM Express  Havale/EFT , PTT havale

 

 

       

 

İlgili Ürünler

Yukarı git