-Kadın Çelik Bileklik » Zincirli Çelik Bileklikler

2629BZ Sonsuzluk vav çelik zincir bileklik

100.00 TL

74.00 TL

Çelik zincirli bileklik. Bilek ölçünüze göre seçenekler mevcuttur.

Sağlıklı takılar tasarlayıp sorunsuz kullanım amaçlıyoruz. Yıkanabilir, kararmaz, ıslak kalabilir.Kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile üretilmiştir. Ürünlerimiz uzun ömürlüdür, rahat kullanımlıdır ve bakım gerektirmez. Kararma yapmaz, ter, parfüm ve tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır. Bilek kalınlığınız 15 cm geliyor ise 16-17 cm ölçü size uygun olacaktır. Bilek çevrenizi ölçünüz ve 1-2 cm büyüğü uygun olacaktır.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Bilek ölçünüzü seçiniz:
Yerli Üretim
Sepete Ekle
 
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
Malzeme : Paslanmaz çelik  
 

      Tüm parçalar (kanca, zincir,halkalar)  kaliteli paslanmaz çeliktir.

Bakım: Bakım gerektirmez . Parlaklığı kalıcıdır . Kararma yapmaz , ter parfüm ,tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır.Üzerinde kaplama yoktur.

Axcesi tasarım imalatıdır.Ürünlerimiz tasarım tescilli modellerdir.Aynı modeli farklı bir yerde görürseniz lütfen bize bildiriniz.

   

        

 

 

  İmal ettiğimiz tüm ürünler antialerjiktir. Alerjik etki kızarıklık,kaşıntı yapmaz..Kanserojen etkisi yoktur.

Sağlıklı takılar üretiyoruz....

 

PASLANMAZ ÇELİK SAĞLIKTIR

 

 

İsterseniz ürünlerinizi sizin için hediye paketi yapabilir ve Türkiye içerisinde dilediğiniz herhangi bir adrese gönderebiliriz. 

 

 

 Ürünlerimizi herhangi bir aracı-toptancı olmadan fiyatlandırıyoruz. Üretici firmadan alışverişin bütün avantajlarını yaşayacaksınız. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

 

Kredi kartı , Banka kartı , PayPal , Havale/EFT , Posta Çeki havale , BKM Express

 

 

 Paslanmaz çelik teknolojik ilerlemeler sayesinde hayatımıza giren bir alaşımdır.Kullanım alanı geniştir.Uzun ömrü ve sağlıklı yapısı nedeniyle medikal sektörde de kullanılır.Sert bir alaşım olduğundan gelişmiş sistemler sayesinde işlenebilmektedir.

            Takı sektöründe altın ve gümüş gibi değerli maden olmasada antiallerjik yapısı ve birçok üstün özellikleri bakımından abiye ve spor kullanım tarzıyla tercih edilmektedir.

PASLANMAZ ÇELİK
KIRILMAZ , KARARMAZ
ALERJİ YAPMAZ , KANSEROJEN ETKİSİ YOKTUR
PARFÜM , TER VE DENİZ SUYUNDAN ETKİLENMEZ
HİJYENİKTİR YIKANABİLİR
DENİZE HAVUZA GİRİLEBİLİR
UZUN ÖMÜRLÜ , DAYANIKLIDIR

 

 

 
 

 

İlgili Ürünler

Yukarı git