-Kadın Çelik Bileklik » İsim ve Harf Bileklikler

2236B Y harfi kordonlu çelik harf bileklik

47.00 TL

34.75 TL

Kordonlu ip çelik uçlu bileklik. Ayarlı ince kordon. Farklı renkli kordon seçebilirsiniz. Metal parçalar çeliktir, kararmaz. Axcesi tasarım imalatıdır. Kaliteli paslanmaz çelik malzeme ile üretilmiştir. Deri görünümlü ve kaliteli kordon kullanıyoruz. Yıkanabilir, uzun ömürlüdür, kararmaz, denize havuza girilebilir, ıslak kalabilir. Bakım gerektirmez.

Standart bilekler için 14-17 cm seçeneği daha kalın bilekler için 18-21 cm ölçü seçebilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Bilek ölçünüzü seçiniz:
Kordon - Renk seçiniz:
Yerli Üretim
Sepete Ekle

         Sağlıklı takılar tasarlayıp, sorunsuz kullanım amaçlıyoruz. Parfüm sıkabilir, denize girebilirsiniz. Tüm malzemeler zincir, kanca, uçlar, bağlantı halkaları kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üzerinde kaplama yoktur. Yıkanabilir, ıslak kalmasında sakınca yoktur. Kararmaz ve paslanmaz özelliktedir. En önemlisi alerjik etki yapmaz. Kızarıklık kaşıntı gibi sorunları ürünlerimizde yaşamazsınız.                                  

      İstediğiniz uzunluğu seçebilirsiniz. Antialerjiktir, kanserojen etkisi yoktur. Paslanmaz çelik hijyenik yapısı itibarıyla leke tutmaz. Terden, parfümden etkilenmez, tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır. Bakım gerektirmez. Kırılmaz, uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

       Kordon ayarlıdır. Lastikli değildir. Bileğe yapışıp sıkmaz. Üzerindeki halkalar ile sıkılığını siz ayarlıyabiliyorsunuz. Gevşek yada dar olarak ayarlayıp kullanabilirsiniz. 14-17 cm standart ölçüdür 50-80 kilo arasına uygundur. Çocuklar için yada çok ince bilekler için uzun gelirse ucu kesilip çakmakla yakarak kısaltılabilir. 18-21 cm geniş bilekler yada erkekler içindir, 3 santim daha uzundur istenirse kesilerek kısaltılabilir. Ucun yakılarak topaklanması sağlanır. Bilek ölçünüz net olarak 14-17 cm arası geliyorsa aynı aralıkta ölçüyü alabilirsiniz uzunluk-bolluk payı vardır.

        Takmadan önce sonuna kadar çekerek açınız. Taktıktan sonra topaklanmış yuvarlak uçtan

çekerek kısaltabilirsiniz. Ucun sallanmaması için  çelik halkaların birini sağa diğerini sola ittiriniz.Uzun gelirse bir beden kısaltmak için kordonun ucundan 3 cm kadar kesiniz. Uç çakmak ile yakıldığında yuvarlaşır.

                                                                                                                                                    aXcesi

İlgili Ürünler

Yukarı git