-Kadın Çelik Bileklik » Kordon Çelik Bileklikler

1730 1,3 mm Taba kordon bileklik

13.00 TL1,3 mm kalınlığındadır. Axcesi tasarım imalatıdır.Deri görünümlüdür.Deri kordondan daha kaliteli uzun ömürlüdür. Tiftiklenmez denize havuza girilebilir.Ter parfüm gibi ağartıcı etkenlerden etkilenmez.

Alerji yapmaz , yıkanabilir özelliktedir. Renk vermez.Üründe kullanılan birleştirici halkalar paslanmaz çeliktir.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Bilek ölçünüzü seçiniz:
Yerli Üretim
Sepete Ekle

         Sağlıklı takılar tasarlayıp, sorunsuz kullanım amaçlıyoruz. Parfüm sıkabilir, denize girebilirsiniz. Tüm malzemeler zincir, kanca, uçlar, bağlantı halkaları kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üzerinde kaplama yoktur. Yıkanabilir, ıslak kalmasında sakınca yoktur. Kararmaz ve paslanmaz özelliktedir. En önemlisi alerjik etki yapmaz. Kızarıklık kaşıntı gibi sorunları ürünlerimizde yaşamazsınız. Antialerjiktir, kanserojen etkisi yoktur. Paslanmaz çelik hijyenik yapısı itibarıyla leke tutmaz. Terden, parfümden etkilenmez, tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır. Bakım gerektirmez. Kırılmaz, uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

      İstediğiniz uzunluğu seçebilirsiniz. Kordon ayarlıdır. Lastikli değildir. Bileğe yapışıp sıkmaz. Üzerindeki halkalar ile sıkılığını siz ayarlıyabiliyorsunuz. Gevşek yada dar olarak ayarlayıp kullanabilirsiniz. 14-17 cm standart ölçüdür 50-80 kilo arasına uygundur. Çocuklar için yada çok ince bilekler için uzun gelirse ucu kesilip çakmakla yakarak kısaltılabilir. 18-21 cm geniş bilekler yada erkekler içindir, 3 santim daha uzundur istenirse kesilerek kısaltılabilir. Ucun yakılarak topaklanması sağlanır. Bilek ölçünüz net olarak 14-17 cm arası geliyorsa aynı aralıkta ölçüyü alabilirsiniz uzunluk-bolluk payı vardır.

        Takmadan önce sonuna kadar çekerek açınız. Taktıktan sonra topaklanmış yuvarlak uçtan

çekerek kısaltabilirsiniz. Ucun sallanmaması için  çelik halkaların birini sağa diğerini sola ittiriniz.Uzun gelirse bir beden kısaltmak için kordonun ucundan 3 cm kadar kesiniz. Uç çakmak ile yakıldığında yuvarlaşır.

Biz deri kordon kullanmıyoruz. Ürünlerimizde kullanmak için en iyi deriyi araştırdık, ancak görüştüğümüz ve numune aldığımız deri satan firmalar hiçbir garanti vermedikleri için deri kordon kullanmıyoruz.
Kullandığımız kordonu görüntü olarak gerçek deriden ayırt etmek zordur. Renler canlı olmakla beraber natural bir görüntü sunmaktadır. Biz ürünlerimizi parfüme, tere, denize dayanıklı diye sattığımızdan ve çeliğin kaybolmayan parlaklığı ile eskimiş görünümlü deriyi yakıştıramadığımızdan deri tercih etmiyoruz. Deniz suyuna ve tere dayanıklı, rengi değişmeyen, canlılığını koruyan  polyester içeriklli kılcal liflerle örülmüş kordon kullanıyoruz. Birçok renk seçeneği mevcut. Bayanlar için 1,3 mm ince 1,8 mm orta kalınlıkta ve erkek müşterilerimiz için 1,8 mm 2,35 mm kalınlıklar tercih edilmektedir. Tiftiklenmiyor, kopmuyor, renk vermiyor. Garanti vermedikleri  halde denediğimiz deri ürünlerde birkaç ay bile geçmeden deformasyon kaçınılmaz, hiçbir şekilde satın alındığı dönemki parlaklığı ve görüntüyü korumuyorlar. Deniz suyu özellikle tuz ve ter deriyi kavuruyor, solduruyor. Boyalarıda kalıcı değil. Gerçek deri otantik eskitme bir görüntü tercih edilen takılarda kullanılabilir. Çelik takı ürünlerimizde kullandığımız kordonlar 2 yıl garantilidir.

   “ En önemli değerimiz müşterimiz “ 

                                                                                                                                                    aXcesi

İlgili Ürünler

Yukarı git