-Kadın Çelik Bileklik

1468PE Pembe bileklik

270.00 TL

200.00 TL

Axcesi pembe bileklik standart ve geniş ölçü seçeneği

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Bilek ölçünüzü seçiniz:
Yerli Üretim
Sepete Ekle
 
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
Malzeme : Burgulu kordon - Çelik zincir   
              Axcesi tasarım imalatıdır .Ürünlerimiz tasarım tescilli modellerdir.Aynı modeli farklı bir yerde görürseniz lütfen bize bildiriniz.

                    Kararma yapmaz , ter parfüm ,tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır.Paslanmaz çelik malzeme üzerinde kaplama yoktur .Parlaklığı kalıcıdır ,bakım gerektirmez .

 

              İmal ettiğimiz tüm ürünler Anti Alerjiktir. Alerjik etki kızarıklık ,kaşıntı yapmaz..Kanserojen etkisi yoktur.Ürünlerimizdeki tüm parçalar (kanca ,zincir,halkalar) paslanmaz çeliktir.

Sağlıklı takılar üretiyoruz....

 

PASLANMAZ ÇELİK SAĞLIKTIR

 

 

Ürünlerinizi sizin için hediye paketi yapabilir ve dilediğiniz herhangi bir adrese gönderebiliriz.

 

 

 

Fiyatlarımıza KDV dahildir.

 

Bkm Express , Banka kartı , Kredi kartı , PayPal , Havale/EFT , Posta Çeki 

 
 
Paslanmaz çelik teknolojik ilerlemeler sayesinde hayatımıza giren bir alaşımdır.Kullanım alanı geniştir.Uzun ömrü ve sağlıklı yapısı nedeniyle medikal sektörde de kullanılır.Sert bir alaşım olduğundan gelişmiş sistemler sayesinde işlenebilmektedir.Takı sektöründe altın ve gümüş gibi değerli maden olmasada antiallerjik yapısı ve birçok üstün özellikleri bakımından abiye ve spor kullanım tarzıyla tercih edilmektedir.
PASLANMAZ ÇELİK
KIRILMAZ , KARARMAZ
ALERJİ YAPMAZ , KANSEROJEN ETKİSİ YOKTUR
PARFÜM , TER VE DENİZ SUYUNDAN ETKİLENMEZ
HİJYENİKTİR YIKANABİLİR
DENİZE HAVUZA GİRİLEBİLİR
UZUN ÖMÜRLÜ , DAYANIKLIDIR

 

Takı tasarımlarımız tescilli ürünlerdir. Lütfen aynı tasarımları farklı bir yerde görürseniz bizi bilgilendiriniz.Tasarımlarımızı sadece sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerde kullandığımız zincir,kanca,klips,halka ve tüm birleştirme parçaları paslanmaz çeliktir.

 Ürünlerimizi herhangi bir aracı-toptancı olmadan fiyatlandırıyoruz. Üretici firmadan alışverişin bütün avantajlarını yaşayacaksınız.

 

Paslanmaz çelik kolyeler,çelik bileklikler ve diğer tüm çelik aksesuarlar dayanıklı,uzun ömürlüdür,denize havuza girilebilir ıslakta kalsa kararmaz.Paslanmaz çelik Anti Alerjiktir,Alerji yapmaz.Kırılmaz,Kararmaz,YIKANABİLİR.

Sitedeki çelik aksesuarlar imalatımızdır,garantilidir.

 

 
 

 

İlgili Ürünler

Yukarı git