Sıkça Sorulan Sorular
Paslanmak çelik hakkında bilgi verir misiniz ?

                Paslanmaz çelik ile yapılan takılar sağlığımıza zararsızdır.Görüntüsünü ve kalitesini korumayı başaran ürünlerdir. İmalatını yaptığımız paslanmaz çelik ürünlerde kaplama yoktur. Beyaz altın rengindedir, gümüş takılar gibi kararma yapmaz.Vücudumuzda terleme ile oluşan asit ve tuzlar,parfüm ,sprey ve hatta deniz suyuda ağartıcı özelliktedir.Ürünlerimiz bu tür ağartıcılardan etkilenmez .Takılarda en çok şikayet edilen unsur kararma ve alerjidir.Paslanmaz çelik ile üretilen takılarda böyle sorunlar yaşamazsınız.Ürünlerimizde paslanmaz çelikten imal edilmiş çelik zincir, kanca,halka v.b.kullanmaktayız , aynı şekildede kararma alerji ve pas yapmaz.

            Takılarda genellikle nikel kaplama ve daha sonra nikel kaplama üzerine altın ,gümüş vs.kaplama yapılmaktadır.Nikel alerji ve kansreojen etki yapabildiğinden Avrupa birliği standartlarında takı ve aksesuar ürünlerinde kullanılmamaktadır. Paslanmaz çeliklerde beyaz altın renginde doğal olarak kendi kendine oluşan krom-oksit yüzey alerji etkisi ve kanserojen etki yapmamaktadır.

          Birçok uzmanın mutfak gereçlerinde bakır-alüminyum-teflon malzeme yerine paslanmaz çelik mutfak gereçleri kullanılmasını tavsiye ettiğini duymuşsunuzdur.Bildiğiniz gibi medikal sektörde de ,sağlıklı yapısı nedeniyle paslanmaz çelikten üretilmiş aletler tercih etmektedir.

http://celikkolye.com/paslanmaz-celikler.html

Ürünleriniz garantili mi ?

            İmalatını yaptığımız çelik takılar 2 yıl garantili ürünlerdir.Daha uzun yıllar dayanacağından kuşkunuz olmasın,aile yadigarı olmaya aday ürünler imal ediyoruz .Paslanmaz çelik takılar kırılma ,kararma , paslanma,renk değiştirme durumlarına karşı garantilidir.İmalatçı firmadan alışverişin bütün avantajlarını yaşayacaksınız.

           

Hangi kargo ile çalışıyorsunuz? Kargo ücretli mi ?

                    Süret kargo ile anlaşmamız vardır. “Adrese Teslim “olarak yada "Şubede Teslim" gönderi yapabiliriz. Kurumsal firma değilseniz fatura isminize kesilecektir.

                 50 TL altı siparişleriniz için sabit kargo ücreti 5 Tl’dir. Satın almış olduğunuz ürünlerin kargo ücretleri alıcılara aittir. Alışverişiniz tutarınız 50 ve üzerinde ise kargo ücretini biz karşılıyoruz.

                 Kapıda ödeme seçeneğinde ürünleriniz  faturası ile birlikte teslimatı istediğiniz adrese gönderilecektir. Ürün tutarınıza kargo ücreti 5 TL + kapıda ödeme ücreti 8 TL olarak toplam 13 TL ilave edilecektir. 

 

Verdiğim sipariş ne zaman elime ulaşır ?

         Axcesi Tasarım ürünlerinize bir an evvel kavuşmanız ve memnuniyetinizin artması için en hızlı şekilde hareket edecektir.Ürünlerin kargoya teslimatı siparişinizin ertesi ilk iş günü yapılacaktır. 

        Sipariş anında kredi kartı ile ödemenizi hemen yaptıysanız ,çelik takılarınızı kargoya vermemiz genellikle gün içinde yapılacaktır.Siparişin verildiği saat itibarıyla kargoya yetiştirilmesi mümkün değilse ertesi iş günü kargoya verilecektir.İstanbul dışında iseniz yakınlığa göre 2-4 iş gününde teslimat yapılmaktadır.

         Eft / Havale ve posta çeki hesabına ödemenin yatırılması yöntemi seçilmiş ise ödemeyi 24 saat içinde yapmanız gerekir.Siparişiniz ödemenin yapıldığı iş günü itibarıyla kargolanacaktır.

         Kapıda nakit ödeme seçeneğini tercih etmişseniz ,İstanbul dışında iseniz yakınlığa göre 2-4 iş gününde teslimat yapılmaktadır.Kargo cumartesi-pazar günleri kapalı olduğundan hafta sonu verilen siparişlerinizde kargoya teslimatı  pazartesi günü  yapabilmeyteyiz.

Ödemeyi hangi yollarla gerçekleştirebilirim ?

        Hatalı ödeme durumların da ürünlerin bedelinden fazla çekim yapılmışsa farkı iade edilir

                               KREDİ KARTI YÖNTEMİ İLE ÖDEME

           Ödeme aşamasında sitemiz sizi iyzico web sitesine aktarıyor.Üye olmadan ödeme işleminizi çok kolay bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.Bu arada ödeme ekranlarının kullanım kolaylığını da vurgulamak isterim.

      Kredi kartı bilgilerinizi biz bilmeyiz ve bizim sitemizde bilgileriniz tutulmaz .Kart bilgileriniz bankanız ile anlaşmalı iyzico  arasında bir sırdır.

                             

                                HAVALE / EFT YÖNTEMİ İLE ÖDEME (%6 İndirimli)

Ödeme şekli olarak havale / eft yöntemini seçmeniz durumunda %6 indirim uygulanacaktır.Böylece havale masrafınızıda biz karşılamış oluyoruz.

TÜRKİYE EKONOMİ BANKASI

Hesap Sahibi : Bülent Sayın

İSTANBUL / MERCAN ŞUBESİ

ŞUBE KODU : 449

HESAP NO : 43447513

İBAN NO : TR360003200000000043447513

--------------------------------

GARANTİ  BANKASI

Hesap Sahibi : Müjgan Sayın -Bülent Sayın

BOSTANCI ŞUBESİ

ŞUBE KODU : 746

HESAP NO : 6685033

İBAN NO : TR060006200074600006685033

 

 

                                         POSTA ÇEKİ YÖNTEMİ İLE ÖDEME (PTT'den havale)

Posta çeki sistemi kolaydır.

Ödeme bölümüne geldiğinizde  PTT Havalesi(Posta çeki) seçeneğini seçiniz . %6 indirim uygulanacaktır.Böylece havale masrafınızıda biz karşılamış oluyoruz.

1) Size En Yakın PTT Şubesine Gidiniz. 2) PTT Şubesinden "Yurtiçi Havale/Posta Çeki Talimatı" kağıdı alınız . 3) Kağıdı doğru ve gerçek bilgilerinizle doldurunuz... 4) Görevli, parayı on-line olarak anında hesabımıza geçecektir. 5) Ödemeyi yaptığınızda bize bildiriniz işlemleriniz hızlansın.

NOT: PTT Posta Çeki yoluyla ödeme yapmak istiyorsanız TC Kimlik Numaranızı bir kağıda not alın, ödeme yaparken TC Kimlik Numaranız lazım olacaktır.

 

Adı soyadı:    Bülent Sayın

Adresi :          Suadiye mah. EminAliPaşa Cad.70/9 Kadıköy-İstanbul

Hesap tipi (Yatırılan paranın türü) :    TL (Türk Lirası)

Posta Çeki Hesap numarası : 10356192

                        

                                         PAYPAL BAKİYESİ YÖNTEMİ İLE ÖDEME

                   PayPal'a üye iseniz varolan PayPal bakiyeniz ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.Ödeme bölümünde kredi kartı ile ödemeyi seçiniz. Güvenli bağlantı ile Paypal  sitesine yönlendirileceksiniz Paypal üye bilgileriniz ile ödemenizi yapabilirsiniz.

 

                                                     KAPIDA NAKİT ÖDEME

      Kapıda ödeme seçeneğinde ürünleriniz PTT kargo ile ve faturası ile birlikte teslimatı istediğiniz adrese gönderilecektir. Kapıda ödeme seçeneği nakit ödeme ile yapılan ödemeler için geçerlidir. PTT kargo kredi kartı ile kapıda ödeme almamaktadır.

         Siparişiniz sonrasında sizi telefon ile arayarak bilgilendireceğiz.Ürün tutarınıza Kargo ücreti 5 TL + kapıda ödeme ücreti olarak 8 TL toplam 13 TL ilave edilecektir. 

          Adresinizde bulunamamanız durumunda kargo yetkilisi adresinize haber kağıdı bırakır. Daha sonra kargonuzu PTT şubesinden sizin almanız gerekmektedir.

            Kargo cumartesi-pazar günleri kapalı olduğundan hafta sonu verilen siparişlerinizde kargoya teslimatı  pazartesi günü  yapabilmeyteyiz.İstanbul dışında iseniz yakınlığa göre 2-4 iş gününde teslimat yapılmaktadır.

    

Sipariş verdikten sonra siparişimi iptal edebilir miyim ?

          Siparişiniz kargoya verilmeden önce Axcesi Tasarım ile irtibata geçmeniz durumunda ek bir kargo ücreti ödemeden ürününüzü farklı bir ürün ile  değiştirme  talep  edebilirsiniz.

          Ürünler kargoya verildikten sonra da değişim ve  iade talepleriniz olabilir,  bu durumda kargo ücretini ödemek durumunda kalabilirsiniz.

          Detaylı açıklamalara sayfanın aşşağısında açıklamalar başılğı altındaki  iade-değişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

                 

Ürün iadesini nasıl gerçekleştirebilirim ?

            Siparişiniz kargoya verilmeden önce Axcesi Tasarım ile irtibata geçmeniz durumunda ek bir kargo ücreti ödemeden ürününüzü farklı bir ürün ile  değiştirme  talep  edebilirsiniz.

            Ürünler kargoya verildikten sonra da değişim ve  iade talepleriniz olabilir, ancak bu durumda ek bir kargo ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz.Sürat kargo şubelerinden "Bülent sayın" anlaşması kullanarak iadelerinizi indirimli olarak gönderebilirsiniz.

            İadelerin gönderileceği  adres : Suadiye mah. EminAliPaşa Caddesi 70/9 Kadıköy-İstanbul posta kodu :34740

                  Ürünlerimizi Kapıda Nakit Ödeme seçeneği ile almışsanız ödeme hizmet bedeli Kargo hariç +8 TL'dir.İade durumunda ödemenizden gönderilen kargo ücreti 5 TL + Kapıda ödeme hizmet bedeli 8 TL =  Toplam 13 TL düşülecektir.                      

                Kullanıcılar, ürünlerin faturası ile birlikte teslimat yapılmasını istediği adrese tesliminden itibaren 14 (ondört) gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Cayma hakkının kullanılması için aynı süre içinde Axcesi Tasarıma e-posta veya mektup, telgraf, bir sürekli veri taşıyıcısı-uzaktan erişim aracı ile yazılı bildirimde bulunulması gerekmektedir. Ürünlerin kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, alıcıya veya 3. kişiye teslim edilen ürünlere ilişkin fatura aslının alt bölümündeki "iade bölümü" doldurularak  iadesi gereklidir. Ürünlerin ve belgelerin teslim alınmasını takiben 10 (on) iş günü içinde ürünlerin bedeli alıcıya iade edilir. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünlerin kargo bedeli alıcı tarafından karşılanır.

             385 sayılı Vergi Usul Kanunu genel tebliği uyarınca ürünlerin tamamının iade edilmesi işlemlerinde bireysel faturaların yani vergi mükellefi olmayan kullanıcılarımızın almış olduğunuz ürünleri iade ederken elinizde bulunan firmamıza ait faturada ilgili iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra imzalayarak ürün ile birlikte bize geri göndermeleri gerekmektedir. Firmamıza ait söz konusu faturanın arka kısmında bulunan iade bölümünde ürünleri iade edenin adı, soyadı, adresi ve imzası, iade edilen ürünlere ilişkin cins, miktar, birim fiyat ve tutar yazılmalıdır. Aksi takdirde iade işleminiz tamamlanmayacaktır.

           Faturada bulunan ürünlerin sadece bir kısmını iade etmeniz durumunda ise orijinal faturanın sadece ikinci nüshasının arka bölümde yer alan iade bölümündeki bilgileri eksiksiz olarak doldurup imzaladıktan sonra beyaz olan 1. asıl sizde kalacak şekilde ürün ile birlikte bize geri göndermeniz gerekmektedir.

        İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise şirket veya şahıs firması iseniz, iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (Ürünün Birim Fiyatı + KDV) şeklinde kesilmelidir. Faturası kurumsal firmalar adına düzenlenen sipariş iadeleri ''İADE FATURASI'' kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

CAYMA HAKKININ KULLANILAMAYACAĞI HALLER:  Kullanıcının özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde kullanıcı cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, kullanıcının istekleri doğrultusunda üretilen tüm ürünler cayma hakkının kullanılamayacağı ürünler kapsamında yer alır.

Yurtdışına veya KKTC'ye teslimat yapıyor musunuz ?

Türkiye dışına kargo gönderimi PTT kargo ile uygun fiyatlı olarak yapılabilir.

 

Yukarı git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır