-Kadın Çelik Kolye » İsim ve Harf Kolyeler

1346N F harfi boncuklu çelik harf kolye

85.00 TL

50.21 TL

Kordon yada çelik zincir seçebilirsiniz, fiyat farkı vardır. Hediye paketi yaparak gönderiyoruz. Kordon deri görünümlü, kopmuyor, renk vermiyor.

Sağlıklı takılar tasarlayıp sorunsuz kullanım amaçlıyoruz. Denize girmeyin, parfüm sıkmayın demeyeceğiz. Alerji yapmaz, ter parfüm gibi ağartıcılardan etkilenmez. Renk vermez,üründe kullanılan tüm metal malzemeler ve kancası paslanmaz çeliktir. Yıkanabilir, kararmaz, ıslak kalabilir.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      100 TL üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Uzunluk seçiniz:
Kordon - Zincir seçiniz:
   
  Sepete Ekle

           İnce kordon, unisex kordon yada çelik zincir seçebilirsiniz, fiyat farkları vardır. Hediye paketi yaparak gönderiyoruz.

         Sağlıklı takılar tasarlayıp, sorunsuz kullanım amaçlıyoruz. Parfüm sıkabilir, denize girebilirsiniz. Tüm malzemeler zincir, kanca, uçlar, bağlantı halkaları kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Üzerinde kaplama yoktur. Yıkanabilir, ıslak kalmasında sakınca yoktur. Kararmaz ve paslanmaz özelliktedir. En önemlisi alerjik etki yapmaz. Kızarıklık kaşıntı gibi sorunları ürünlerimizde yaşamazsınız. Antialerjiktir, kanserojen etkisi yoktur. Paslanmaz çelik hijyenik yapısı itibarıyla leke tutmaz. Terden, parfümden etkilenmez, tuzlu deniz suyuna dayanıklıdır. Bakım gerektirmez. Kırılmaz, uzun yıllar boyunca kullanabileceksiniz.

         Uygulama :  Takmadan önce sonuna kadar çekerek açınız. Taktıktan sonra topaklanmış yuvarlak uçtan çekerek kısaltabilirsiniz. Ucun sallanmaması için çelik halkaların birini sağa diğerini sola ittiriniz. Uzun gelirse bir beden kısaltmak için kordonun ucundan 3 cm kadar kesiniz. Fazla keserseniz takamayabilirsiniz. Uç çakmak ile yakıldığında yuvarlaklaşır.

          Biz deri kordon kullanmıyoruz. Ürünlerimizde kullanmak için en iyi deriyi araştırdık, ancak numune aldığımız deri satan firmalar hiçbir garanti vermedikleri için deri kordon kullanmıyoruz.
         Kullandığımız kordonu görüntü olarak deriden ayırt etmek zordur. Renler canlı olmakla beraber natural bir görüntü sunmaktadır. Biz ürünlerimizi parfüme, tere, denize dayanıklı diye sattığımızdan ve çeliğin kaybolmayan parlaklığı ile eskimiş görünümlü deriyi yakıştıramadığımızdan deri tercih etmiyoruz. Deniz suyuna ve tere dayanıklı, rengi değişmeyen, canlılığını koruyan  polyester içerikli kılcal liflerle örülmüş kordon kullanıyoruz. Kadınlar için 1,3 mm ince yada kadın ve erkek (Unisex kordon) kullanımına uygun orta kalınlık tercih edilebilir. Tiftiklenmiyor, kopmuyor, renk vermiyor. Garanti vermedikleri  halde denediğimiz deri ürünlerde birkaç ay bile geçmeden deformasyon kaçınılmaz, hiçbir şekilde satın alındığı dönemki parlaklığı ve görüntüyü korumuyorlar. Deniz suyu özellikle tuz ve ter deriyi kavuruyor, solduruyor. Boyaları da kalıcı değil. Gerçek deri otantik eskitme bir görüntü tercih edilen takılarda kullanılabilir.

              “ En önemli değerimiz müşterimiz “

  Faturası ile birlikte gönderiyoruz. Fiyatlarımıza KDV dahildir.

  14 Gün iade imkanı : Axcesi Tasarım iade etmek istediğiniz ürünleri için 14 gün iade edebileceğinizi garanti eder.

  Kredi kartı , Banka kartı , BKM Ekspress  Havale/EFT , Posta Çeki havale     

               PASLANMAZ ÇELİK SAĞLIKTIR

  Paslanmaz çelik teknolojik ilerlemeler sayesinde hayatımıza giren bir alaşımdır.Kullanım alanı geniştir.Uzun ömrü ve sağlıklı yapısı nedeniyle medikal sektörde de kullanılır.Sert bir alaşım olduğundan gelişmiş sistemler sayesinde işlenebilmektedir.

              Takı sektöründe altın ve gümüş gibi değerli maden olmasada antiallerjik yapısı ve birçok üstün özellikleri bakımından abiye ve spor kullanım tarzıyla tercih edilmektedir.

  Sağlıklı takılar üretiyoruz...

  Ürünlerimiz tasarım tescilli modellerdir, aynı modeli farklı bir yerde görürseniz lütfen bize bildiriniz.

  PASLANMAZ ÇELİK
  KIRILMAZ , KARARMAZ
  ALERJİ YAPMAZ , KANSEROJEN ETKİSİ YOKTUR
  PARFÜM , TER VE DENİZ SUYUNDAN ETKİLENMEZ
  HİJYENİKTİR YIKANABİLİR
  DENİZE HAVUZA GİRİLEBİLİR
  UZUN ÖMÜRLÜ , DAYANIKLIDIR
  Yukarı git