Butik kaapanış
Erkek - Unisex çelik takı » 1376 Aslan kolye
    • 1376 Aslan kolye
    • 1376 Aslan kolye
    • 1376 Aslan kolye
    • 1376 Aslan kolye
    • 1376 Aslan kolye

1376 Aslan kolye

27.00

18.00 TL

Paslanmaz çelik aslan kolye isterseniz zincirli isterseniz kordonlu olarak satın alabilirsiniz.

Fiyatlarımıza KDV dahildir.      50 Tl üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      50 Tl üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.     Fiyatlarımıza KDV dahildir.      50 Tl üzeri alışverişlerinizde kargo bizden.      Çelik takılar hakkında genel bilgiler için tıklayınız.

Ürün Seçenekleri
Zincir-Kordon seçiniz :
Hediye kutusu +3 TL :
Sepete Ekle
ÜRÜN AÇIKLAMALARI
Aslan kolye ucu :  24 x 29 mm        Malzeme : Paslanmaz çelik
Zincir-kanca : Paslanmaz çelik zincir.Farklı ölçüler seçebilirsiniz.
Kordon : Siyah .Renk vermez , ter parfüm ,tuzlu deniz suyuna dayanıklı.50 cm ve 60 cm seçenekleriyle kordon kendinden ayarlıdır küçültebilirsiniz.
 
Axcesi tasarım imalatıdır.Üzerinde kaplama yoktur.Parlaklığı kalıcıdır,kararmaz.Anti Alerjiktir. Alerjik etki kızarıklık ,kaşıntı yapmaz.Kanserojen etkisi yoktur.İmal ettiğimiz ürünlerde tüm parçalar (kanca ,zincir,halkalar) paslanmaz çeliktir.Sağlıklı takılar üretiyoruz....

 

PASLANMAZ ÇELİK SAĞLIKTIR

 

 

 

Ürünlerinizi sizin için hediye paketi yapabilir ve Türkiye içerisinde dilediğiniz herhangi bir adrese gönderebiliriz. Paketlenen her ürün için hediye kutusu    ücreti 3 TL'dir.

 

Kargo Ücreti : 3,54

 

 

 

 
Aras Kargo ile gönderim.Hızlı ve kolay

 

Farklı çeşitler,resim,toptan satış için  http://celikkolye.com/erkek-kolye.html adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

 

Paslanmaz çelik teknolojik ilerlemeler sayesinde hayatımıza giren bir alaşımdır.Kullanım alanı geniştir.Uzun ömrü ve sağlıklı yapısı nedeniyle medikal sektörde de kullanılır.Sert bir alaşım olduğundan gelişmiş sistemler sayesinde işlenebilmektedir.Takı sektöründe altın ve gümüş gibi değerli maden olmasada antiallerjik yapısı ve birçok üstün özellikleri bakımından abiye ve spor kullanım tarzıyla tercih edilmektedir.
 
PASLANMAZ ÇELİK
KIRILMAZ , KARARMAZ
ALERJİ YAPMAZ , KANSEROJEN ETKİSİ YOKTUR
PARFÜM , TER VE DENİZ SUYUNDAN ETKİLENMEZ
HİJYENİKTİR YIKANABİLİR
DENİZE HAVUZA GİRİLEBİLİR
UZUN ÖMÜRLÜ , DAYANIKLIDIR
Takı tasarımlarımız tescilli ürünlerdir. Tasarımlarımızı sadece sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerde kullandığımız zincir,kanca,klips,halka ve tüm birleştirme parçaları paslanmaz çeliktir.Ürünlerimizi herhangi bir aracı-toptancı olmadan fiyatlandırıyoruz. Üretici firmadan alışverişin bütün avantajlarını yaşayacaksınız.

Paslanmaz çelik kolyeler,çelik bileklikler ve diğer tüm çelik aksesuarlar dayanıklı,uzun ömürlüdür,denize havuza girilebilir ıslakta kalsa kararmaz.Paslanmaz çelik Anti Alerjiktir,Alerji yapmaz.Kırılmaz,Kararmaz,YIKANABİLİR.

Sitedeki çelik aksesuarlar imalatımızdır,garantilidir.

 
 

 

Yukarı git
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır